jak działają

MEdia plannery

Media Plannery to interaktywne narzędzia, które przechowujesz i edytujesz na swoim komputerze. Osobisty asystent Twoich celów działa bez internetu i z pełną poufnością danych. Plannery są projektowane na podstawie metod z zakresu psychologii motywacji i grywalizacji po to, by realizację zadań zamienić w zabawę.

INSPIRACJA

Inspiracja

REFLEKSJA

Refleksja

PLAN DZIAŁANIA

Plan działania

KIEDY WARTO Z NICH KORZYSTAĆ?

Zarządzasz wieloma projektami?
Chcesz wypracować nawyk oszczędzania?
A może budujesz wizerunek marki w internecie?
Media Planner to osobisty asystent, by skupić uwagę na celu i zaplanować cały proces. Mają one charakter przysłowiowej burzy mózgu, gdzie wyłapujesz nowe sposoby na osiąganie zamierzonych rezultatów. Ponadto łatwiej jest zarządzać procesem mając spisane zadania w jednym miejscu. Wybierasz priorytety i planujesz ich realizację w czasie.

dLA KOGO SĄ MEDIA PLANNERY?

Plannery są tworzone głównie z myślą o osobach zarządzających projektami. Na pewno ułatwią pracę Przedsiębiorcom, Menadżerom, Wirtualnym Asystentkom. Są również dobrym wsparciem w realizacji osobistych celów. Media Planner ma inspirować i motywować do małych i systematycznych działań, które przybliżają do osiągania ambitnych zamierzeń lub zwyczajnie wspierają w uporządkowaniu codziennych obowiązków i zadań.

Media Planner Instagram
 • Zachowanie systematyczności w pracy nad projektem.
 • Spisywanie inspiracji, pomysłów i zadań w jednym miejscu.
 • Utrzymanie porządku w działaniach, wyznaczanie priorytetów.
 • Wprowadzenie elementów zabawy do wykonywania nawet żmudnych obowiązków.
 • Analiza procesu, by podnosić własną efektywność i usprawniać system pracy.
planer cyfrowy
planer do druku

Na papierze czy na komputerze?

Media Plannery są projektowane z myślą o możliwości wydruku w standardowym formacie A4. Są sytuacje, kiedy komputer chcemy zostawić w domu, a papier staje się naszym największym sojusznikiem. Możemy drukować plannery w całości lub wybrać poszczególne strony. Plannery drukują się wraz z naszymi notatkami, więc możemy stworzyć plan działania i powiesić go w widocznym miejscu jako mapę naszych celów.

Dla wygody użytkowania Plannery były projektowane przede wszystkim z myślą o edycji na komputerze:

 1. Łatwo edytujsz, wymazujesz, poprawiasz zapiski.
 2. Jeśli pracujesz na komputerze, to Media Planner masz zawsze pod ręką.
 3. W łatwy sposób zarządzasz kilkoma Plannerami. Możesz wybrać poszczególny planner w zależności od celu na ten dzień lub korzystać z kilku z nich w jednym momencie.
 4. Jednym kliknięciem docierasz do  wybranej sekcji planera, której obecnie potrzebujesz.

Jak wybrać odpowiedni planner?

Plannery można podzielić na 2 kategorie: osobiste i biznesowe. Tych pierwszych możemy używać do zarządzania codziennymi projektami czy budżetem domowym. Planery biznesowe są dla osób pracujących strategicznie.

OSOBISTE

Asystują w codziennej organizacji zadań lub w prowadzeniu budżetu domowego. Są uzupełnione o niedatowane kalendarze oraz kalkulatory podsumowujące Twoje wydatki.

 • Tablica projektów i analiza zasobów.
 • Rozplanowanie zadań: stałe, pilne, ważne i warte zrobienia.
 • Planowanie roczne, kwartalne, miesięczne na autorskiej tablicy 369.
 • Automatyczny budżet roczny kosztów i zysku.

Tablica budżetu domowego na 12 miesięcy. Szacowane koszty, wydatki, przychody.

 • Zestawienie roczne z porównaniem bilansu finansowego wszystkich miesięcy.
 • Skarbonka z podliczeniem wszystkich źródeł oszczędności.
 • Autorska tablica motywacyjna do zarządzania projektami.
 • Plan zajęć, spis lektur oraz wyniki z egzaminów w jednym miejscu.
 • Kalendarz roczny, miesięczny i tygodniowy na 7 dni z łatwym czyszczeniem stron.
 • Uproszczony budżet domowy.
 • Miejsce na notatki, kontakty do wykładowców i hasła.

BIZNESOWE

Tematyczne plannery są uzupełnione o dopasowane modele zarządzania procesami. Stawiają również na mierzenie postępów w poszczególnych segmentach marketingu.

I CZĘŚĆ – inspiracje, harmonogram

 • Pomysły na posty.
 • Katalogi #.
 • Wizualizacja feedu wraz z opisami postów.

II CZĘŚĆ – strategia, statystyki, podsumowanie

 • Cele i plan lejka sprzedażowego.
 • Identyfikacja grupy odbiorców.
 • Analiza działań konkurencji.
 • Strategia komunikacji i miejsce na Twoje kampanie reklamowe.
 • Statystyki na miesiąc i analiza efektywności postów.
 • Podsumowanie działań oraz udoskonalenie dotychczasowej strategii.

Media Planner Strategia to miejsce, w którym powstaje Twój osobisty przewodnik do efektywnego marketingu. Począwszy od stworzenia szkieletu marki, skończywszy na planowaniu rocznego budżetu i porównywaniu efektywności reklam w kalkulatorze konwersji.  Wszystko w jednym miejscu!

W Media Planner Strategia znajdziesz również zautomatyzowany kalkulator konwersji.

Jeśli uznasz, że planery są dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, to jako klient otrzymujesz zniżkę członkowską 20% na wszystkie produkty w sklepie Media Planner. Możesz podejmować kolejne misje i bawić się w ich realizację razem z osobistym asystentem w planowaniu.

JAK KORZYSTAĆ Z MEDIA PLANNERA?

NAWIGACJA

Po Media Plannerach poruszasz się dzięki szybkiej nawigacji. W menu górnym znajdują się sekcje plannera.

BLOG

Media Planner Instagram pomysły na posty

 W celu lepszego zrozumienia strategii w planerach znajdują się przekierowania na bloga.

KOSZ

W niektórych Media Plannerach możesz znaleźć funkcję szybkiego czyszczenia zawartości na stronie.

KALKULATOR

Skarbonka budżet domowy

W planerach zawierających budżet są zamieszczone automatyczne podliczenia kosztów i zysków.

wasze opinie

o Media Plannerach

Przydatne i naprawde ładnie wykonane narzędzie.

To narzędzie bardzo mi pomogło uporządkować chaos w zadaniach. Miałam tendencje do zapisywania listy rzeczy do zrobienia dosłownie WSZĘDZIE. Karteczki samoprzylepne, notatnik, planner, czy cokolwiek co było akurat pod ręką. Efekt: zapomniałam o ważnych rzeczach, gubiłam notatki, wysyłałam oferty i dokumenty z opóźnieniem. Teraz podzieliłam sobie obowiązki na osobne listy i wykonuje względem tego jak są istotne i pilne. Bardzo mi to ułatwiło życie 🙂
Różne miałam doświadczenia z planerami dla studentów. Albo zaskakująca cena, albo zwykły kalendarz w ładnej oprawie. Tutaj jest wszystko czego potrzeba do organizacji studenckiej i nie trzeba nosić dodatkowego balastu w postaci drukowanych kalendarzy. Jako, iż mam duży laptop, na którym notuje, to sprawia mi to różnicę! Dzięki wielkie za szybkie dostarczenie i za bardzo szybką odpowiedź na moje pytania przed zakupem 😉 Będę polecać!
Zakochałam się w wykonaniu wizualnym. Czarna skórka jest przepiękna. Chętnie bym przygarnęła 3 pozostałe motywy. Zaskoczyła mnie też ilość stron w strategii. Widzę kilka fajnych aspektów, o których wcześniej nie myślałam. Będzie co robić i już po pierwszych kilku godzinach z Plannerem widzę, że to będzie inspirujący czas. Dzięki wielkie!

fAQ

Chcesz zobaczyć produkty w całej ich okazałości? 😎

Media Plannery są w formacie P D F.  Jest to  standadrowy format plików cyfrowych, takich jak: ebooki, skany dokumentów, projektów graficznych do druku. Planer elektroniczny najlepiej działa na komputerze, gdzie łatwo korzystamy z jego wewnętrznej nawigacji.

Zanim zaczniesz edytować plik, pobierz go na komputer. Dane wpisane w trakcie podglądu online nie zachowują się. Możesz to zrobić klikając w przycisk pobierania znajdujący się w prawym górnym rogu.

Wszystkie zakupione w sklepie pliki cyfrowe otrzymujesz zaraz po dokonaniu płatności. Możesz pobrać je z Twojego konta, bądź z maila podsumowującego transakcję.

Wraz z pierwszym zakupem otrzymujesz Kartę Członkowską z kodem rabatowym 20% na produkty w sklepie mediaplanner oraz  ilustrowany przewodnik rozpoczynający Twoją przygodę w planowaniu. Ponadto jako klient sklepu mediaplanner.com.pl uzyskujesz możliwość testowania produktów za połowę ceny. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce Ambasadorzy.

W ustawieniach druku wybierasz zakres stron. Ponadto pamiętaj o ustawieniu orientacji poziomej.

W zależności od typu planera. Plannery osobiste wspierają codzienną pracę nad realizacjami celów. Powinno się do nich zaglądać nawet codziennie, aby robić przegląd projektów i zadań na bieżąco. Dzięki temu śpisz spokojnie, bo wiesz co masz zrobić, na kiedy i nie stresujesz się krótkim terminem końcowym. Priorytezujesz zadania tak, aby w pierwszej kolejności wykonywać ważne i pilne. Spisujesz mniej istotne pomysły na wolny termin. 

Planery strategiczne mają inny charakter. Część z nich wypełniamy jednorazowo, aby stworzyć mapę strategiczną. Wiesz co masz zrobić i jak to osiągnąć. Analizujesz wyniki i udoskonalasz sam proces. Te plannery nie wymagają codziennej analizy.

Podstawowe Media Plannery zawierają kalendarz bez dat. Najbardziej szczegółowe kalendarze zawiera Media Planner Akademia dla studentów. Jest uzupełniony o niedatowany kalendarz miesięczny i tygodniowy. Drugim planerem z kalendarzem jest Media Planner Projekty, który zawiera kalendarz roczny i kwartalny w bardzo uproszczonej formie. Służy on do analizy projektów, wydarzeń, budżetu, sezonowości itp. Obydwa planery są również uzupełnione o autorską metodę zarządzania projektami 3-6-9, które są realizowane w okresie miesięcznym.

Możesz odczytać planer cyfrowy na telefonie oraz uzupełniać pola tekstowe. Jednak w wersji mobilnej nie możesz korzystać z nawigacji oraz przekierowań do stron zewnętrznych. Ponadto projekt Media Plannerów został stworzony do stosowania na komputerze, dlatego pola tekstowe mogą być mało czytelne. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku ebooków.

Możesz edytować pola tekstowe i liczbowe w produktach cyfrowych. Pliki są jednak zabezpieczone przed edycją tła i wprowadzaniem wszelkich zmian graficznych.

Nie. Media Plannery są chronione prawem autorskim i służą do użytku własnego.

Sklep mediaplanner.com.pl korzysta z szybkich i bezpiecznych płatności DotPay. Oznacza to, że po wybraniu banku w karcie zamówienia zostajesz automatycznie przekierowany na stronę płatności. Zaraz po zaksięgowaniu transakcji zostajesz przekierowany do Twojego Konta, z którego możesz pobrać pliki. Trwa to kilka minut.

Chcesz mas poznać lepiej lub zadać szybkie pytanie?

Koszyk
Brak produktów w koszyku!
0